Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Prywatny Ośrodek
Leczenia Uzależnień - Medilux

Cekanowo, ul. Piaskowa 1
09-472 Słupno (mapa)

Zadzwoń tel. +48 662 323 460 tel. +48 24 231 20 51

Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania całą dobę.
Przyjmujemy osoby w każdym stanie, bez skierowania.

Nasz ośrodek

osrodek


Okolica

Ośrodek usytuowany jest w bardzo dogodnym miejscu, na terenie województwa mazowieckiego, na obrzeżach pięknego, historycznego miasta Płocka, w granicach malowniczej gminy Słupno - w przyjaznej miejscowości Cekanowo. Otoczony jest ze wszystkich stron zielenią pięknych ogrodów oraz sosnowych, mazowieckich lasów, co daje duże ukojenie i pozwala oddychać świeżym powietrzem. (zobacz zdjęcia okolicy)

Lokalizacja i dojazd

Placówka jest bardzo dobrze połączona komunikacyjnie z całą Polską oraz Światem. Ośrodek leży przy Drodze Krajowej nr 62, która prowadzi bezpośrednio do oddalonego o 65 kilometrów międzynarodowego lotniska w Modlinie koło Warszawy. Dojazd do ośrodka zajmuje z lotniska niespełna godzinę. 

Natomiast dojazd do miasta Płocka to tylko 5 minut – 7 kilometrów wystarczy przebyć, aby znaleźć się w nowoczesnych, dużych galeriach handlowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek komunikacji masowej – zarówno miejskiej jak i międzymiastowej, z którego co kilkadziesiąt minut odjeżdżają autobusy. 

Lokalizacja naszego ośrodka jest optymalnym połączeniem kojącej natury, świeżego powietrza z dobrami cywilizacyjnymi oraz osiągnięciami urbanistycznymi.

Komfort

Do dyspozycji naszym pacjentom oferujemy ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie czeka 13 komfortowo wyposażonych pokoi (2 lub 3 osobowych) a jednocześnie spełniających wszystkie wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego, sanitarnego i osobistego. 

Dwa pokoje posiadają obszerne balkony, znajduje się też duży taras ogólny.  Rozpościerają się z nich przez cały rok przepiękne widoki na otaczającą ośrodek zieleń. 

W upalne dni na komfort pacjentów pracują dwie stacje klimatyzacyjne obejmujące korytarz na piętrze. 

Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę, podjazdy oraz pomieszczenia i ciągi komunikacyjne budowane z myślą o dobru i komforcie pacjentów z ograniczeniami ruchowymi. (zobacz zdjęcia ośrodka)

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem czuwają 53 detektory dymu, 13 kamer oraz pracownicy ośrodka. Aby uszanować prawo do prywatności każdego pacjenta kamery obejmują tylko ciągi komunikacyjne i otoczenie zewnętrzne. 

W trosce o bezpieczeństwo sanitarne we wszystkich pokojach znajduje się kącik higieniczny z umywalką, podajnikiem ręczników i mydła w płynie oraz podświetlonym lustrem i szafką. Łazienki na parterze przeznaczone są  dla dwóch pokojów każda, oprócz nich są trzy toalety ogólnie dostępne. Na piętrze są trzy duże łazienki dostępne dla wszystkich. 

Nad prawidłowym żywieniem czuwa wyspecjalizowana firma oferująca Bogactwo Smaków, zapewniająca jednocześnie pełne bezpieczeństwo, działająca zgodnie z wymogami HACCP i ścisłymi wytycznymi służb sanitarnych. 

O proces zdrowienia dba Dyrektor Ośrodka – psycholog zdrowia i psychoterapii wraz z wysoko wyspecjalizowaną kadrą medyczną, pielęgniarską i terapeutyczną, pod profesjonalnym patronatem naukowym Wydziału Zdrowia Publicznego Bydgoskiej Szkoły Wyższej.

Zapraszamy serdecznie na dobre leczenie.