Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Prywatny Ośrodek
Leczenia Uzależnień - Medilux

Cekanowo, ul. Piaskowa 1
09-472 Słupno (mapa)

Zadzwoń tel. +48 662 323 460 tel. +48 24 231 20 51

Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania całą dobę.
Przyjmujemy osoby w każdym stanie, bez skierowania.

Leczenie uzależnień

Uzależnienia cywilizacyjne

Współczesne czasy wykształciły wiele nowych form chorobliwej zależności od przedmiotów, zachowań, itp. W naszym ośrodku oferujemy leczenie uzależnień cywilizacyjnych od nowinek technologicznych, pracy, seksu i innych.

Więcej...

Choroba alkoholowa - alkoholizm

Pomagamy walce z trudnym przeciwnikiem, jakim jest choroba alkoholowa. Udzielamy wsparcia na każdym etapie i przyjmujemy osoby na różnych poziomach zaawansowania. Pracujemy z chorym nad ciałem oraz nad psychiką.

Więcej...

Narkomania

Udzielamy wsparcia w leczeniu uzależnień od różnych rodzajów narkotyków. Może dotyczyć to marihuany, amfetaminy, jak też innych substancji psychoaktywnych. W zależności od stopnia zaawansowania stosujemy odmienne techniki.

Więcej...

Hazard

Pragnienie pozyskania korzyści materialnych w prosty sposób i szybko wzbudza u wielu osób duże zainteresowaniem, które może przerodzić się w chorobliwe uzależnienie od gier hazardowych. Pomagamy Podopiecznym wrócić do normalnego życia.

Więcej...

Leki

Szybko rodząca się zależność psychiczna od leków pociąga za sobą po pewnym czasie przymus psychiczny. W naszym ośrodku podejmujemy leczenie uzależnień od leków różnego rodzaju. Staramy się uwolnić Podopiecznych od uczucia przymusu.

Więcej...

Internet, komputer, gry komputerowe

Prowadzimy terapie, które pomagają dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym wrócić do realnego świata. Wspieramy ich w walce z uzależnieniem od nadmiernego używania komputera, korzystania z Internetu i udziału w grach.

Więcej...

Zaburzenia odżywiania

Brak zadowolenia z własnego wyglądu jest często powodem problemów z żywieniem. Znane są anoreksja i bulimia, ale nie wyczerpuje to listy współczesnych zaburzeń odżywiania. Pomagamy podjąć walkę z wszystkimi ich przejawami.

Więcej...

Współuzależnienie

Programem leczenia uzależnień są objęte osoby chore, ale nie zapominamy także o ich rodzinach, które często cierpią z powodu istniejącej sytuacji. Wspieramy członków rodziny borykających się z problemem współuzależnienia.

Więcej...