Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Prywatny Ośrodek
Leczenia Uzależnień - Medilux

Cekanowo, ul. Piaskowa 1
09-472 Słupno (mapa)

Zadzwoń tel. +48 662 323 460 tel. +48 24 231 20 51

Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania całą dobę.
Przyjmujemy osoby w każdym stanie, bez skierowania.

Dlaczego my?

Jest wiele ośrodków leczenia uzależnień w Polsce, wszystkie z nich oferują terapię uzależnienia od alkoholu i/lub narkotyków oraz niektórych pozostałych uzależnień, ale nie wszystkich. Ufamy, że ośrodki te oferują w pełni profesjonalne usługi i pragnęlibyśmy, aby oferowały równie profesjonalne zaplecze bytowo-socjalne. I staramy się głęboko w to wierzyć, bowiem darzymy pełnym szacunkiem wszystkich naszych konkurentów.

W czym zatem jesteśmy lepsi?

Podobnie jak inni oferujemy w pełni profesjonalną terapię uzależnień, posiadamy kadrę zawodowców – lekarzy, pielęgniarki, certyfikowanych specjalistów, pracujących pod kontrolą superwizorów KBPN i PARPA  oraz Instytutu Psychologii Zdrowia, ale: 

Posiadamy zaplecze socjalno - bytowe przygotowane zgodnie z wymogami NFZ, SANEPID  i Straży Pożarnej z wydanymi stosownymi zezwoleniami. Gwarantujemy zatem pełne bezpieczeństwo higieniczne, medyczne i ppoż.

Nasze pomieszczenia są duże, sale obszerne, korytarze i klatki schodowe szerokie i bezpieczne, drogi ewakuacyjne profesjonalnie oznakowane. Kuchnia i jadalnia profesjonalnie przygotowane są do wydawania i spożywania smacznych posiłków przygotowanych przez profesjonalistów, działających zgodnie z wymogami SANEPID i procesem technologicznym HACCP.

Leczymy uzależnienia cywilizacyjne, mieszane, krzyżowe i behawioralne – lekomanię lub nikotynizm połączone z innymi substancjami uzależniającymi i zmieniającymi świadomość, pracoholizm, zakupoholizm, seksoholizm, uzależnienie od komputera, internetu, gier cybernetycznych, hazardu, automatów do gier, nowin technologicznych, barów szybkiej obsługi oraz zaburzenia odżywiania. Dostosowujemy nasze działania terapeutyczne do indywidualnych wymogów pacjenta.

A w czym jesteśmy najlepsi?

Jako pierwszy i jedyny ośrodek terapii uzależnień w Polsce działamy pod ścisłym naukowym patronatem wyższej uczelni – pracownicy naukowi, wykładowcy, profesorowie, doktorzy Bydgoskiej Szkoły Wyższej – Wydziałów: Zdrowia Publicznego, Fizjoterapii, Dietetyki, Pedagogiki gwarantują naszemu ośrodkowi pełne wsparcie w leczeniu w oparciu o najnowsze zdobycze nauki.

Zapraszamy na dobre leczenie.